egedesonses.com

ABD’NİN SON SURİYE ÇIRPINIŞLARI

ABD’NİN SON SURİYE ÇIRPINIŞLARI
08 Ekim 2019 - 9:10 'de eklendi ve 423 kez görüntülendi.

Efendim uzun zamandır yazılarımıza ara vermiştik.
Bizim genel bir özelliğimiz vardır okuyucularımızdan bazıları tespit etmiş olabilirler. Bu özellik ABD ve dış Siyonist düşmanların harekete geçmeden önceki hareketlerini her seferinde söylemiş olmamızdır.
Bazı okuyucular bunu nasıl yaptığımızı merak edip sormaktalar.
Aslen yaptığımız müneccimlik veya gaipten haber vermek değildir.
Birazcık tarihi dikkatli gözle irdeleyenler görürler ki; İslamiyet den başka yerde güzellik yoktur.
ABD ve Siyonistlerin temel özelliği İslam’ı düşman kabul etmeleri ve saldırmalarıdır. Saldırıyı def etmenin tek kuralı ise düşmana saldırmaktır. Bundan önce düşmanın sahte mi gerçek mi olduğunu da ayrıştırmak gereklidir.
Yaptığımız açıklamalar İslamiyet üzerinde en baştan beri yapılanlar ile aynı yöntem olmasından kaynaklanır. Müslümanın baş düşmanı önce Yahudi sonra Hıristiyan’dır. Sebebi ise kıskançlıktır. Kavganın temel kuralları vardır. Ya sahte dost, sahte düşmanı birbirine düşürmüş görünerek faturayı İslama kesmek bu arada bir takım insanları ortadan kaldırmak yolu tercih edilir. Veya İslamiyet şimdiki gibi bazı isimler altında bölünerek birbiri ile savaşımı istenir.
Savaşın temel amacı ekonomiktir.
Dünyada finans piyasası Yahudilerin elinde idi. Sanki dünya pastası Yahudiler tarafından pay ediliyormuş gibi büyük kısmı yandaşlarına dağıtılıyordu. Bu iş yapılırken silah ve ilaç sektörü kullanılırdı.
Türkiye cumhuriyeti devleti silah sektöründe son 15 yılda büyük atılımlar yaptı.
İlaç ve sağlık sektörü de bazı yanlışlar olmasına rağmen dünyada sağlık turizmi konusunda Türkiye bir numaraya yerleşti. Bu şu demekti; Türkiye dünya ekonomi pastasından büyük parçayı kendisine alıyordu.
Elbette Türkiye’nin pastadan büyük pay alması Yahudi ve Hıristiyan ittifakı aleyhine cereyan ediyordu.
Şehir hastaneleri konusunda yapılan saldırılar sadece bu sebebe dayanıyordu. Konumuz bu olmadığı için asıl konumuza gelelim.
Suriye de Fırat’ın doğusu ve PKK, YPG nin temizlenmesi ile alakalı ABD den değişik açıklamalar gelmekte. Burada Sayın Başkan kesin tavrını ortaya koydu. Güvenli bölge oluşturacağım işine gelen olsa da olmasa da ben Suriye’ye girip PKK YPG ve diğer terör unsurlarını temizleyeceğim.
Son Trump’ın Twitter açıklaması Türkiye’den ABD nin ne kadar korktuğunun somut açıklaması olmuştur.
Türkiye’ye daha önce yaptığımız gibi ekonomik olarak saldıracağız. Bu ne demektir sevgili dostlar bilir misiniz?
Benim daha önce Suriye’de yaptığım silah yardımlarını kullanacak PKK ve YPG militanı kalmadı sen üzerime gelirsen ben sana ekonomik yaptırımda bulunurum. Çünkü senle savaşma gücüm yoktur.
Biliyorsunuz Türkiye birçok Suriyeli vatandaşı ülkemizde bu kadar zamandır besliyor.
Karşılığında bu kişilerce ÖSO kuruldu. Daha önce yurtlarının coğrafi şartlarını gayet iyi tanıyan ÖSO askerleri rehberliğinde Şanlı Türk Ordusu hızla Suriye içlerinde ilerlemekte.
Hatta ABD öyle korktu ki; İsrail ile gizli görüşme yapıp; askerleri Suriye içlerine getirmelerini istedi. Bu konuda İsrail’e emir verdi. İsrail ise karşılık olarak Filistinlere yaptığı zulmü artırdı.
ABD şu anda ekonomik olarak saldırı yapamayacağını ve saha savaşını kazanamayacağını gayet iyi biliyor. Çünkü film oyunculuğu ile son perdeye gelindi.
Peki, ABD neye hazırlanıyor. Bakın maalesef gelecek olan İstanbul depremi konusunda ciddi hazırlıkları var. Saldırının yapılacağı tarihte bugünden bellidir. Depremi nasıl ve ne zaman hangi gerekçe ile yapacak?
HAARP ile ayın arka yüzü zamanı yani Ekim ayının son günlerinde kuvvetli bir manyetik bombalama, bu esnada İstanbul’da olan manyetik yoğunlaştırıcı taşıyan gemi ile yapılacak.
Peki, Türkiye bu hareketi durdurabilir mi? Elbette nasıl olacak bu iş. Biliyorsunuz Türkiye’nin elinde dünyada olmayan su altı robot teknolojisi ile hedefe kitlendiğinde SİHA gibi su altı silahlı sistemlere sahip. Türkiye’ye gelecek bu gemiler derhal patlatılmalıdır.
Aslen Alaska da olan HAARP teknolojide bir şekilde tahrip edilmelidir. Onun yolları da vardır ve gayet kolaydır. Mesela orada saatte 180 megawatt elektrik kullanılmakta buraya enerji götüren kablolar veya üretim sistemleri çok kolay sabote edilebilir.
Gelelim Suriye konusuna ABD ve İngiltere yapılan harekâttan çok rahatsız olsa da yapacakları şey kalmamıştır. İsrail’i korumalarına güçleri tükenmiştir.
Ordumuz Suriye içlerinde ÖSO vasıtası ile ESED ve benzeri ABD destekçilerini yok edinceye kadar savaşacaktır. Gazamız mübarek olsun. Kalırsak gazi ölürsek şehit olacağımızı gelecek nesillerimize güvenli gelecek bırakmak açısından başka çaremiz olduğu bilinmelidir. Saygılarımla.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER