egedesonses.com

AFAD’dan son dakika açıklaması! Bölge beşik gibi! Aynı yerde bir deprem daha

Son dakika haberleri… Türkiye son zamanlarda artan depremlerle sarsılmaya devam ediyor. Dün akşam sallanan Muğla’nın Marmaris ilçesinde bu sabah saat 07.06’da 4,4 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi. AFAD’dan yapılan açıklamada,

AFAD’dan son dakika açıklaması! Bölge beşik gibi! Aynı yerde bir deprem daha
29 Haziran 2020 - 9:51 'de eklendi ve 38 kez görüntülendi.

Türkiye’de son günlerde art arda depremler yaşanmaya devam ediyor.

Dün akşam Muğla’nın Marmaris ilçesinde 5,2 büyüklüğünde deprem meydana gelmiş, sarsıntı İzmir, Antalya, Denizli, Isparta ve Manisa başta olmak üzere birçok çevre ilde hissedilmişti. Depremde herhangi bir can ve mal kaybı yaşanmamıştı.

Son dakika: Muğla Marmaris’te korkutan deprem: İzmir, Antalya ve Denizli’de de hissedildi!

AYNI BÖLGEDE YENİ DEPREM

Marmaris’te sabah saatlerinde bir deprem daha meydana geldi. AFAD’dan yapılan son dakika açıklamasında, “Muğla’nın Marmaris ilçesinde saat 07.06’da 4,4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Geçmiş olsun Muğla. Marmaris ilçesinde meydana gelen 4,4 büyüklüğündeki deprem sonrası, an itibarıyla, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır” denildi.

VAN VE MANİSA 5,5 İLE SARSILMIŞTI

Van’da ve Manisa’da geçtiğimiz günlerde 5,5 büyüklüğünde depremler gerçekleşmişti. Bu depremler çevre illerde hissedilmişti.

BİNGÖL’DE DE 5,7 ŞİDDETİNDE MEYDANA GELMİŞTİ

Geçtiğimiz haftalarda da Bingöl’ün Karlıova ilçesinde, saat 17.24’te 5,7 büyüklüğünde deprem meydana gelmişti. Erzurum, Trabzon, Erzincan, Kars, Batman, Diyarbakır, Siirt, Mardin, Elazığ ve Malatya’da hissedilen depremde, 1 güvenlik korucusu şehit olmuş 18 kişi de yaralanmıştı.

DEPREMLER ARTTI

Son günlerde Türkiye’de depremler arttı. Manisa, Şanlıurfa, Çankırı, Datça, Sakarya, Kars, Ağrı ve Van olmak üzere birçok şehirler sarsıntılar meydana geldi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER