egedesonses.com

BAYRAM DEĞİL SEYRAN DEĞİL

BAYRAM DEĞİL SEYRAN DEĞİL
01 Nisan 2020 - 16:17 'de eklendi ve 283 kez görüntülendi.

Sevgili dostlar FETÖ ve PKK belasından kurtulan Türkiye ve İslamiyet üzerine oynanan oyunlar bitmek tükenmek bilmiyor.
Türkiye’nin Suriye ve Irak üzerinde kararlı harekâtı İsrail geleceği ve Suudilerin bekası meselesi yüzünden Evangelist Hristiyanlar virüs ile Ortadoğu gündemini değiştirdiler.
Kâinat imamı olarak atadıkları Feto denilenleri yapamayıp dünyada deşifre olunca virüs ve İslamiyet üzerinde oyunlara başladılar.
Nedir oyun; kiliselerde ezan okumalar açık saçık kadına (Jennifer Grout) çalgı aletleri eşliğinde kuranı kerim okutmak kilisede papyon ile İngiliz uşaklığını göstere göstere ezan okutmak gibi eylemler virüs üzerinden ortaya konacak oyunun parçalarıdır.
Dünyanın her yerinde İslamiyet üzerine bu tezgâhlar neden ortaya konmaktadır.
Ortadoğu’da istediğini elde edemeyen haçlı Siyonist çete İslamiyet’i tamamen yıkmadan bir şey elde edemeyeceğini gördü.
Türkiye’yi ve İslamiyet’i beraber algılayan düşman zihniyet Sünni olan Müslümanlara saldırabilmek ve onların dinini bozabilmek için Mesih gelmesi organizasyonuna girmişlerdir.
Yenidünya düzeninin kurulması için mutlaka İslam motifleri olması gerekliliğini düşünen haçlı Siyonist zihniyet İslamiyet’i bozmadan netice alamayacaklarını düşündükleri için böyle çaba içine girmişlerdir.
Onlara göre Mesih (Hazreti İsa) gelişi ile Türkiye diz çökmesini isteseler bile tam tersi yenidünya düzeninin lideri olacaktır.
Türkiye’nin son zamanlarda yaptığı atılımları ve borç alamamasını görüp içerideki destekçileri ile IMF ye muhtaç konuma getirmeyi pazarlık konusu yapmışlardır.
Virüs ile ekonomik-sosyal hayata darbe vuran zihniyet tüm dünyaya sanki İslami devlet yapısını getiriyorlar gibi sosyal yaşamı altüst edeceklerdir.
Yıllardır Türkiye’yi ve İslam’ı bozamayanlar İsrail varlığının devamı için Türkiye’yi yıkmak hedeflerini bu şekilde gerçekleştirmek peşindedir.
EKONOVİRÜS SALDIRISINDAN SONRA YENİDÜNYA DÜZENİ NASIL OLACAKTIR.
ABD Almanya Fransa ispanya İtalya Rusya tarih sahnesinden silinecek. ABD şehir devletler halinde kendi egemenliğini ilan edecek. İsrail korkudan Kudüs’ü teslim edeyim benim yaşamama müsaade edin diyecektir.
Türkiye yenidünya düzeninde eski Osmanlı topraklarının büyük kısmına sahiplik edecek.
Fakat eski topraklara sahiplik eskisi gibi 600 yıl süremeyecek. Kısa süre çok büyük zenginlik yaşanacak. Ekonomik olarak insanların açgözlülüğü kıyamet gelmesi ile sonlanacaktır.
Bazıları bu şekilde öngörüyü nasıl yaparsınız gaybı Cenabı Allah bilir sen bilemezsin denebilir. Ancak Cenabı Allah’ın âdeti vardır.
Nimet verilince şükür edilirse nimet artırılır. Şükür bilinmezse nankörlük edilirse nimet elden alınır.
Saygılarımla.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER