egedesonses.com

BU KAMP ÇOK ŞENLENDİRİCİ

İstanbul’u terk edip memleketi İzmir’in Bergama ilçesine yerleşen ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici, hayalini kurduğu ‘Klarnet Kampı’ ile yepyeni bir yaşam tarzına ‘merhaba’ dedi

BU KAMP ÇOK ŞENLENDİRİCİ
05 Mayıs 2018 - 10:43 'de eklendi ve 600 kez görüntülendi.
Reklam

Ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici; çalkantılı ve tempolu hayatından sıkıldı, İstanbul’u terk etti. Memleketi olan İzmir’in Bergama ilçesine yerleşen, ailesine dönen ve kendisine bir çiftlik kuran Şenlendirici, zamanının büyük çoğunluğunu tarladaki işlerine, hayvanlara ayırıyor.

GÖRÜNTÜSÜ DEĞİŞTİ

41 yaşındaki Şenlendirici’nin saçı sakalı beyazlayıp görüntüsü değişse de onun keyfi çok yerinde. Öte yandan çiftliğinde ‘Klarnet Kampı’ da kuran Şenlendirici, Türkiye’nin ve dünyanın ünlü müzisyenlerinin ilçede sahne almasını sağlıyor.

2-6 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek kampın hazırlıkları içerisinde olan Hüsnü Şenlendirici, ‘Çok şenlendirici bir kamp olacak.

Ünlü hocalarımız klarnet dersi verecek. Tarihi ve kültürel bir geçmişe sahip Bergama’nın tanıtılması noktasında ben de bir Bergamalı birey olarak klarnetimle elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Klarnet kampı bu noktada çok önemli. Düşünün dünyaca ünlü müzisyenler Bergama’ya geliyor ve bu kenti gezip değerlerini, güzelliklerini görme ve tanıma fırsatı yakalıyorlar’ dedi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER