reklam
egedesonses.com
Reklam

Depremler bitmiyor: Son dakika bilgilerine göre ardı ardına depremler geliyor!

Ege Denizi’nde gerçekleşen depremin ardından depremler devam ediyor. 6.3’lük depremin ardından birkaç deprem daha oldu. Depremin merkez üssüne yakın bölgelerde panik hakim. Son depremler hangileri? Deprem kaç büyüklüğünde? Ege Bölgesini etkileyen depremler kaç tane?

Depremler bitmiyor: Son dakika bilgilerine göre ardı ardına depremler geliyor!
12 Haziran 2017 - 16:54 'de eklendi ve 310 kez görüntülendi.
Reklam

Karaburun açıklarında gerçeleşen deprem Türkiye’nin batısını etkiliyor. Son dakika haberlerine göre depremler durmak bitmiyor. İlk depremin büyüklüğü 6.3 olurken daha ufak büyüklükteki depremler gerçekleşmeye devam ediyor. Büyük depremin ardından 3 deprem daha gerçekleşti.

EGE KIYISINDAN ÜLKENİN ORTASINA KADAR HİSSEDİLDİ

Deprem Ege kıyısında gerçekleşse de İstanbul’da ve Maramara’nın diğer şehirlerinde. Ülkenin iç kesimlerinde Afyon, Kütahya çevrelerinde hissedildi. Türkiye’nin yarısı depremden etkilenirken şimdilik can ve mal kaybı gerçekleşmediği belirtiliyor. Depremin Yunanistan’ı da etkilediği biliniyor.

MİDLLİ’DE BAZI BİNALAR HASAR GÖRDÜ

Ege Denizi’nde yaşanan 6.3 büyüklüğündeki depremin Yunan adası Midilli’de bazı binalarda hasara yol açtığı bildiriliyor.

DEPREM PANİĞİNDEN NOTLAR

-Edremit’te Yaşanan depremde tarihi bir binanın kopan parçası yoldan geçen otomobilin üzerine düştü.
-Deprem İstanbul’un bir çok ilçesinden hissedildi. Vatandaşlar kendilerini açık alanlara attı.
-Depremin merkez üssüne en yakın ilçe olan İzmir’in Karaburun ilçesi Kaymakamı Muhammet Özyüksel “Bize şu ana kadar ulaşan bir can kaybı yok” dedi.
-Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde de ilçe sakinleri büyük panik yaşadı. Birçok evde sarsıntının şiddetli bir şekilde hissedildiği öğrenildi.
-Sarsıntılar Aydın’da da hissedildi.
-Manisa’da da hissedilen deprem sonrası Manisa Devlet Hastanesinde bulunan vatandaşlar panikle dışarı akın etti. Dışarıdaki vatandaşlar hemen cep telefonlarına sarılarak yakınlarını aradı. Ayrıca deprem sonrası vatandaşların cep telefonuna yüklenmesi sonrası telefon hatlarında kısa süreli kesintiler de meydana geldi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER