egedesonses.com

Garanti verdi! ‘Terim’i ben ikna ederim’

Şampiyonluk konusunda Tudor’a güvenemeyen Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fatih Terim planını devreye sokmaya hazırlanıyor.

Garanti verdi! ‘Terim’i ben ikna ederim’
25 Kasım 2017 - 11:56 'de eklendi ve 619 kez görüntülendi.

Galatasaray’da 5-1’lik Başakşehir yenilgisi sonrası teknik direktör Tudor’un koltuğu iyice sallanırken yönetimden her an Fatih Terim hamlesi gelebilir.

Tek şans şampiyonluk

Bu hamleyi en çok isteyen kişi ise başkan Dursun Özbek’ten başkası değil. Çünkü Özbek için bu sezon şampiyon olmak çok büyük önem taşıyor. Sezon başındaki yüksek maliyetli transferler, UEFA’ya verilen sözler, futbolcularla imzalanan uzun süreli sözleşmeler göz önüne alındığında Özbek’in tek şansı şampiyonluk.

‘Hocayı ben ikna ederim’

Başkan Özbek şampiyonluk yolunda en küçük bir riske bile girmek istemiyor. Tudor’a güvenemeyen Dursun Özbek, geçtiğimiz günlerde kurmaylarıyla yaptığı toplantıda Fatih Terim’le ilgili düşüncesini açıkladı. Terim’i CEO olarak futbolun en tepesine getirip, deyim yerindeyse Florya’nın anahtarını teslim etmek isteyen Özbek, yanındakilerin “Hoca kabul eder mi?” sorusuna “Hocayı ben ikna ederim. O iyi bir G.Saraylı. İhtiyaç olduğunda görevden kaçmaz” karşılığını verdi.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER