egedesonses.com

İzmir Rahip Brunson ın Eşi Pazar Ayini İçin Diriliş Kilisesi ne Gitti

İzmir Rahip Brunson ın eşi pazar ayini için Diriliş Kilisesi ne gittiRahip Brunson ın eşi pazar ayini için Diriliş Kilisesi ne gittiİZMİR in Konak ilçesinde ev hapsine bulunan ABD li Rahip Andrew Craig Brunson ın eşi Norine Brunson, pazar ayinine katılmak için Diriliş Kilisesi ne gitti.

İzmir Rahip Brunson ın Eşi Pazar Ayini İçin Diriliş Kilisesi ne Gitti
05 Ağustos 2018 - 15:45 'de eklendi ve 524 kez görüntülendi.
Reklam

İzmir Rahip Brunson’ın eşi pazar ayini için Diriliş Kilisesi’ne gitti

Rahip Brunson’ın eşi pazar ayini için Diriliş Kilisesi’ne gitti

İZMİR’in Konak ilçesinde ev hapsine bulunan ABD’li Rahip Andrew Craig Brunson’ın eşi Norine Brunson, pazar ayinine katılmak için Diriliş Kilisesi’ne gitti. Kilisenin kapısına Türk bayrağı asılması dikkat çekti.

Terör örgütleri, FETÖ ve PKK adına suç işlediği ve casusluk yaptığı iddiasıyla tutuklanan, sağlık sorunları gerekçe gösterilerek ev hapsi verilen çevrilen ABD’li rahip Andrew Craig Brunson’ın eşi Norine Brunson, pazar ayinine katılmak için Alsancak Bornova Sokağı’nda bulunan Diriliş Kilisesi’ne gitti. Kilisenin çevresinde sivil polislerin önlem aldığı görülürken, basın mensuplarının görüntü almasını engellemek için kilisenin pencere ve kapılarının kapalı oluşu da dikkat çekti. Kilisenin giriş kapısının üst bölümüne, Türk bayrağının asıldığı görüldü.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER