egedesonses.com
Reklam

KAŞIKÇI PERDE 2

KAŞIKÇI PERDE 2
22 Ekim 2018 - 10:05 'de eklendi ve 471 kez görüntülendi.

Efendim Kaşıkçının öldürülmesi öyle bir planın parçası ki; dünyadaki tüm gizli servisler olayın kendilerine ait Lego kısmında görev aldılar.
Asıl ise Rothshild’in Rockfeller den sonra dünyayı ele geçirme planıdır.
Önceleri Rockfeller ile paylaşımda bulunan Rothshild şimdilerde tek başına iktidar olma peşinde.
Olayda Trump ve diğerleri piyon olarak satranç tahtasında yer almışlar.
Görünürde Aramko üzerinden dünya petrol piyasasına hâkim olup arka bahçedeki atölyesi durumunda olan Çin’i zapturapt yapabilmek. Çine hüküm edildiğinde Türkiye’nin Çin ile yakınlaşmasını engellemek.
Görünmeyen sebep ise İsrail’in Ortadoğu’da yaptığı zulmün gözlerden kaçırmaktır.
Prens Selman ABD nin her dediğini yapan iken oklar Kaşıkçı üzerinden başka tarafa neden kaydırılmıştır. Başka ifade Suudiler ABD ye istenilen para ve imkânı sunmakta iken; ABD kaşıkçıyı neden İstanbul konsolosluğunda infaz ettirdi.
Ortadoğu’da yeteri kadar savaşı başlatamayan gizli güçler Suudiler üzerinden savaşı başlatmasının isterken aynı zamanda İsrail’i temize çıkarmaktadırlar.
Savaşı başlatmanın en kolay yolu infial oluşturacak şekilde Kaşıkçının kesilmesidir.
Amaç Türkiye’nin tezgâhlanan oyunda Suudilere siz nasıl olurda topraklarımızda bir gazeteci kesersiniz şeklinde zehir zemberek açıklama yapmasıydı.
Unutmamak lazımdır ki; Vehhabi yönetimi korkak bir o kadar da uyuşturucu bağımlısıdır.
Korkaklığın en somut göstergesi İstanbul konsolosunun olay meydana çıkacağı zaman apar topar Suudilere geri dönmesidir.
ABD nin Kaşıkçıyı feda etmesi daha doğrusu Suudilere bir karşılık için teslim etmesi altında yatan asıl sebep yükselen Türkiye vardır.
Papaz Brunson’u dolar krizi ile aşan ABD Türkiye’ye verdiğini düşündüğü tavizleri başka taraftan alma gayretine girmiştir.
ORTADOĞU’DA İSRAİL’E TEK ENGEL GÖRÜLEN ÜLKE TÜRKİYE’DİR.
Bu gerçek kimse tarafından unutulmamalıdır.
Türkiye Cumhuriyeti ABD ve dolaysıyla İsrail için değişmez hedef ülke olması Türk ordusunu ve Türkiye iktidarını alaşağı edememesinden kaynaklanır.
Türkiye cumhuriyeti olmazsa bugün Kudüs’ü başşehir ilan eden İsrail ve ABD hiç durmadan tüm Ortadoğu’yu ve Türkiye’yi işgal eder.
Peki, Türkiye Cumhuriyetini yok etme planı nasıl gerçekleşir.
ABD yi yönetenler özellikle Irakta Suriye’de yönetime karşı yapılan hareketler oradan büyük çapta insan göçleri ile Türkiye ekonomisini başka şekilde bozma planlarının altında yatan temel sebep Türkiye’yi çökertmektir.
Ülkemize gelen Irak Türkmenleri ile Suriye, Afgan göçmenleri arasında bol miktarda ajan provokatör de gelmiştir.
Ülkemizde Türkiye güvenliğini sağlamanın temel amacı göçmenler ile Türkiye’ye gelen vatandaşları iyi bir kültürel ve sosyal faaliyetle ülkelerine tekrar göndermektir.
En kolay savunma saldırıdır mantığı içinde Türkiye’ye olan tüm saldırıların durdurulmasında temel amaç İSRAİL e saldırı olmalıdır. İsrail’e saldırı olmadan hiç başarı elde edemezsiniz.
İsrail’e TOPYEKÛN saldırı harekâtı başladığında göreceksiniz dolar bir liranın altına inecek Türkiye ekonomisi şahlanacak süper güç 2023 e hazırlanıyor manşetleri tüm dünya basınında öne çıkacaktır.
Eğer şer üçlüsü ABD İngiltere İsrail hedef tahtasına alınmazsa ne ekonomi ne siyasi savaştan başarılı çıkmak mümkün olmaz. Saygılarımla.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER