egedesonses.com

KINIK BELEDİYESİ “CANIM TÜRKİYEM”E SPONSOR OLDU

KINIK BELEDİYESİ “CANIM TÜRKİYEM”E SPONSOR OLDU
18 Nisan 2018 - 11:08 'de eklendi ve 1260 kez görüntülendi.
Reklam

 

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık DOĞRUER hemşehrisi olan Kınıklı söz yazarı – besteci, Sanatçı Fırat TANIR’ a ait olan; ” CANIM TÜRKİYEM ” adlı marşa sponsor oldu. Klip çekimleri İzmir’in Kınık ilçesinde yöre halkıyla birlikte yapılan marş halkın’ da katılımıyla 17.04.2018 Salı günü Saat 21.00’da Kınık Belediyesi sakız adası Sosyal tesislerinde tanıtıldı. Tanıtıma Kınık Kaymakamı Mustafa Ergün, Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, Kınık Jandarma Komutanı Oral Kaymak , Ak Parti Kınık İlçe Başkanı Sami Mollahmet de katıldı. Birlik ve beraberlik mesajı veren marşa şimdiden aşırı ilgi gösterilmesi ve beğenilmesi dikkatlerden kaçmadı.
Programın açılışında bir konuşma yapan Fırat Tanır ‘Yıllardır söz yazıp, besteliyorum. Müzik yolcuğuluğuma çıktığımda iki hayalim vardı. Birincisi ve en önemlisi; Ülkeme, Milletime, Türkiyem’e bir şarkı yazmak, bestelemek ve yorumlamak idi. İkinci hayalim ise; yaptığım şarkının klibini memleketim’ de memleketlim sizlerle çekmek idi. Sizlerin desteği ile bugün bu iki hayalimi’ de gerçekleştirmiş bulunmaktayım. Yapım’ da ve yayında emeği geçen; başta Belediye Başkanımız Dr. Sadık DOĞRUER olmak üzere hepinize çok teşekkür ediyorum. ” CANIM TÜRKİYE’M ” Ülkemize ve Milletimize armağanımız olsun. Sloganımız ise; ” SEVDAMIZ BAYRAKTIR, AŞKIMIZ VATANDIR ” olsun’dedi
Daha sonra Canım Türkiye’m marşının klibi halkın gösterimine sunuldu Protokol üyeleri ellerinde Türk Bayraklarıyla marşa iştirak ettiler.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER