egedesonses.com

Lucescu’dan olay açıklamalar: Hatalar kasıtlıydı

Türkiye A Milli Futbol Takımı teknik direktörü Lucescu, Ukrayna maçındaki hakem hatalarının kasıtlı yapıldığını söyledi.

Lucescu’dan olay açıklamalar: Hatalar kasıtlıydı
05 Eylül 2017 - 10:11 'de eklendi ve 277 kez görüntülendi.

Türkiye A Milli Futbol Takımı teknik direktörü Mircea Lucescu, kritik Hırvatistan maçı öncesinde basın toplantısı düzenledi.

Mircea Lucescu, “Ukrayna yedek kulübesinde tam üç İspanyol görevli vardı. Bu da soruşturulması gereken bir şey. Üç İspanyol’un bulunduğu Ukrayna yedek kulübesi ve İspanyol bir hakem… UEFA’dan, Collina’dan ve hakemlerden resmi bir özür bekledim ancak bu gelmedi.” dedi.

Hakem hatalarını hepiniz gördünüz. 5 çok ciddi fahiş hata yapıldı.Cenk ofsayt değildi; attıkları gol dışarıdan çevrildi. Bu düzeyde böyle bir hakemlik görmedim. Ukrayna yedek kulübesinde 3 İspanyol görevli vardı ve İspanyol bir hakem. Bunların araştırılması lazım. UEFA’dan, Collina’dan veya hakemlerden resmi bir özür bekledim ama halen herhangi bir özür gelmedi. Onların kararları bizim imajımıza ve emeklerimize etki ediyor. Bu da kötü bir durum oluşturuyor.

HATALAR KASITLIYDI

Benim için iki zor gün geçti. Oyuncuları hiçbir şey olmamış gibi motive etmek güç oldu. Ben yapılan hakem hatalarının kasıtlı olduğunu düşünüyorum. Her iki takım için de çok önemli bir maç. Şimdi de maç saatini bekliyoruz. Tüm hazırlıklarımızı yaptık.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER