egedesonses.com

“NEREDE BU PARALAR”

“NEREDE BU PARALAR”
17 Temmuz 2019 - 10:15 'de eklendi ve 886 kez görüntülendi.

Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz katıldığı bir canlı yayında bir soru üzerine verdiği yanıtta kendisinden önceki dönemde inşaat ruhsatlarının verildiğini fakat alınması gereken harç bedellerinin belediyenin kasasında görünmediğini söyledi.

Kırgöz, bu paraların müteahhitlerden hiç mi alınmadığı ya da alınmasına rağmen birileri tarafından belediyenin kasasına mı sokulmadığı yönünde bir açıklama yapmadı. Kırgöz konuyla ilgili çalışmaların devam ettiğini çalışmanın sonuçlanmasının ardından gerekli görülürse konunun yargıya taşınacağını belirtti.

Dikili’nin yeni belediye başkanı Adil Kırgöz 31 Mart’ta göreve geldikten sonra ilçede inşaat işi ile uğraşan kesimde bu konu gündeme gelmiş ve bir hayli sıkıntı oluşturmuştu. Bu nedenle Kırgöz yaptığı açıklamada kendisinde önceki dönemde inşaat ruhsatlarının verildiğini ancak harç ücretlerinin belediyenin kasasına girmediğini anlattı. Bu açıklamadan sonra merak konusu olan bu paraların hiç alınmadığı bu şekilde mi ruhsat verildiği ya da alınıp birilerinin cebine mi girdiği.. İspat edildiği taktirde suç oluşturan bu konu önümüzdeki günlerde netlik kazanacak gibi.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER