egedesonses.com

PATLAMAYAN BOMBA

PATLAMAYAN BOMBA
07 Ağustos 2018 - 13:25 'de eklendi ve 387 kez görüntülendi.
Reklam

Efendim uzun zamandır iç siyaset dış siyaseti gölgede bıraktı. İnsanlar dolar müdahalesi seçimler feto darbesi konuları dolaysıyla dış siyaseti gündem dışına çıkardı.
ABD ve yabancılar, Türkiye projeleri yapmaya devam etmekteler. En son proje yıllardır hazırlanan Adnan Oktar ve ekibi kanalı ile İslamiyet’e saldırıda bulunmaktır.
Muhalefet lideri ve diğer liderler hep dışarının yönlendirmesi ile söylemlerde bulunurken düşmanlar doları yükseltmeye devam ediyorlar.
Sayın Başkan ise bu görüşlere alternatif görüş ve karşılıklar hazırlamakla meşguller.
Peki, 2023 e hazırlanan dünya imparatoru Türkiye Cumhuriyeti devleti böyle mi olmalıdır.
Efendim lütfen vizyonu değiştirin. Tepkisel olarak davranıp bir şey bilmeyen muhalefetin söylemlerine cevap vermeyin. Ne de dünya lideri olmak konusunda bir yere gitmek zorunda olan Türkiye’yi kimsenin durdurmasına müsaade etmeyin.
Dünyadaki tüm ülkeleri değersiz görerek algı mühendisliğine başlayarak yapalım.
Yaşı 50 nin üstünde olanlar mazot sigara makarna kuyruklarını gayet iyi hatırlayacaklar. Dünya sahtekârı olan devler liginin oyuncuları o zamanlarda sürekli bizi borçlandırarak ve ekonomiyi döviz bağımlılığına sokarak bağımlı hale getirdiler. Borç alan devlet veya kişiler alacaklılarına karşı eziktir.
Her şeyden önce dünya ekonomik formunda Yahudilerin egemenliğine son vererek alternatif Arap ülkelerinin paralarını ekonomiye kazandırmakla alakalı birlik kurulup Yahudi Siyonist para babaları ile mücadele edilmelidir. Bu birlik dünyanın çeşitli ülkelerinde İslam dışı çalışmalara yüksek faizle borç verip onlara istediklerini yaptırmalıdır. İslam ülkelerinin ise zorluklarını para veya imkân vererek yardımcı olalım. Bunu toplumsal bilinç haline getirmemiz gerekir.
Bu teşkilatın başkanı ülkemiz olmalı ve dünyaya ve İslam karşıtlarına mücadele başlatılmalıdır. Dünyaya ülkemiz lider devleti olduğunu kabul ettirmelidir. Bu kabulden sonra artık her şey çorap söküğü gibi gelecektir.
Şu andan itibaren Başkan Türkiye’nin değil dünyanın Başkanıdır. Bunun hak ve sorumluluklarını yerine getirmelidir.
Emir vermek lidere mahsustur. Siz dünyanın çeşitli ülkelerine emirler verirseniz sürü psikolojisinde lider ülke ABD olmaktan çıkar. Türkiye Cumhuriyeti Başkanı her şeyi ile lider olmalıdır.
Öncelikle yapılması gerekenler ve nedenleri;
1. Ortadoğu ve İsrail yayılmacı politika ile Arz-ı Mevud u hayal ederken bunu topyekûn ortadan kaldıracak proje üretmeliyiz.
2. Arz-ı Mevud için yapılacak proje tüm topluma açıklanmalı ve gerekçeleri toplum psikolojisinde halkımıza üniversite hocaları kanalı ile anlatılmalıdır.
3. ABD ve Trump Kudüs’ü İsraillin başşehri yaptığını ilan ettiğinde dolar müdahalesi yapacağını da zaten açıklamıştı. Çünkü ABD kendisinin bu denli yüksek iç borcuna karşı Dolar basan Yahudi ailelerin baskısını da hükümet olarak hissetmişti. Yani ismi belli Yahudi aileler vaktiyle Kennedy’nin öldürülmesi olayında Dolar basımını devlet tekeline almak istemesi ile kendi egemenliklerine son verileceğini bilmekte idiler.
4. Evangelistlerin hatta aslen Yahudileştirilmiş Hristiyanların dünyanın egemenliğini ele geçirme şeklinin İsrail ve Arz-ı Mevud ile olacaklarını bilmesi hareketinin mutlaka önü kesilmesi lazımdır. Aksi halde ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar bitmeyecektir.
5. Arz-ı Mevud’u bitirmenin yolu ise Filistini yardım ve destekte bulunarak İsraili dünya üzerinden silmekle mümkündür.
6. İsrail sekiz milyon nüfuslu küçük terörist devlettir. İsrail’e veya Arz-ı Mevdud konusunda yapılacak en ufak tehdit doları tepetaklak eder. Maalesef yetkililer bu konuyu göz ardı etmektedirler.
7. Kamu diplomasisi adına tüm devlet kademelerinin Arz-ı Mevud ve dolar müdahalesinin nereden nasıl geldiği bilgilendirilmelidir.
8. Devlet yetkililerinden dolar konusunun çözümü ile alakalı dünyada para basan evangelistlerin tahtını sarsmak konusunda yapılacak operasyonları kısmen açıklaması bile Türkiye ekonomisini şaha kaldırır.
9. JÖH ve PÖH ler evanjelist konusuna el atmalıdır.
10. Acilen İncirlik ve ABD nin tüm unsurları ülkemizden kaldırılmalıdır.

Saygılarımla.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER