egedesonses.com

RIZA GÖK: “DİKİLİ’NİN MENFAATİ İÇİN YAPAMAYACAĞIM ŞEY YOK”

RIZA GÖK: “DİKİLİ’NİN MENFAATİ İÇİN YAPAMAYACAĞIM ŞEY YOK”
22 Aralık 2018 - 17:18 'de eklendi ve 8348 kez görüntülendi.

CHP Dikili Belediye Başkan aday adayı Rıza Gök Egedesonses’te Murat Karakaş’ın canlı yayın konuğu olarak soruları yanıtladı. Daha önce konuk olduğu aynı programda bazı projeleri Dikilililer tarafından ilgiyle karşılanan Gök, bunlardan birtanesi olan “Felsefe Köyü” projesini etraflıca anlattı. Felsefe Köyü’nün sanılan gibi sadece birkaç insanın biraraya gelip fikir jimnastiği yapmaktan ibaret bir yer olmayacağını aksine Felsefe Köyü’nün komplike bir proje olduğunu ve bu projeyle ilçe turizminin de gelişeceğinin altını çizdi.

“İLÇENİN MENFAATİ İÇİN HERKESLE GÖRÜŞÜRÜM”

Rıza Gök yayında Karakaş’ın kendisine hatırlattığı, geçtiğimiz günlerde belediye başkanı ile bir retorantta başbaşşa görüştüğü şeklinde iddiaların gündeme geldiğini ve bu görüşmede bir takım pazarlıkların yapıldığına dair mesnetsiz iftiraların atıldığının gündeme getirildiği konusuna ise ayrıntılı olarak açıklık getirdi. Gök görüşmenin ilçenin en merkezi yerinde plansız bir şekilde yapıldığını ve hemşehrilerin gözü önünde bir vatandaşın işi için olduğunu belirtti.

“HİÇ BİR ADAY ADAYI İÇİN KÖTÜ SÖZ SÖYLEMEM”

Gök, partilerinde aday adayı olan 12 kişinin de son derece saygı değer olduğunu her birinin parti için son derece önemli isimler olduğunu ifade ederek hiç bir arkadaşımız için benden asla kötü söz duyamazsınız dedi.

CHP Dikili Belediye Başkan aday adayı Rıza Gök ile yapılan ve daha birçok konunun konuşulduğu yayının kaydını aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER