egedesonses.com
Reklam

SURİYE İNCİRLİK İLİNTİSİ

SURİYE İNCİRLİK İLİNTİSİ
14 Haziran 2017 - 20:47 'de eklendi ve 271 kez görüntülendi.

Efendim biliyorsunuz 3. Dünya savaşı başladı.
Yakın tarihte ve bugün İngiltere alev, alev yanmakta. Neden böyle oldu ki; İngiltere ABD ve diğer batı ülkeleri terörist değildi. Yoksa başka bizim bilmediğimiz bir şeyler var da o nedenle İngiltere ve ABD nin kullandığı DEAŞ ve benzeri teröristler zalimlere döndüler.
Men dakka dukka diye bir söz vardır. Çalma kapını çalarlar kapını.
Başlangıçta İngiltere de dünya siyasetine yön veren değişim enstitüsünün yaptıkları bumerang misali geri döndü. Şu an terör İngiltere’yi vuruyor. Kusura bakmayın üzüldüğümü söyleyemeyeceğim. Darısı inşallah ABD ve diğer batılıların üzerine olsun.
Bakın ABD ve diğer batı ülkeleri Müslüman ülkeler üzerine yaptıkları zulmün karşılığını alacaklar.
ABD kendi ülkesinden kilometrelerce uzakta yaptığı zulmün desteğini İncirlik üstü ile yapmaktadır. ABD nin dünyadaki üstlerinden en işlevsel olanı incirliktir.
Çünkü vaktiyle baron ailelerin temel amacı 1948 de kurulan İsrail devleti ve kurtarılmış toprakları tekrar ele geçirme sevdası idi.
Bu siyasi hedefin organizatörlüğünü İngiltere yapmakta beyin takımı ise Psikiyatrist psikolog ve sosyal kültür bilimci heyeti oluşturulmaktaydı. Psikolojik harbin olmazsa olmazı psikiyatristler yakın tarihte perde ardında çok önemli olaylara istihbarat servisleri organizatörlüğünde iş yapıyorlardı.
Terör örgütlerini desteklerseniz kanunsuzluğu yöntem haline getirmiş kimseler verilenlerden belli sürelerde memnun kalmayıp daha fazla almak için kendilerini destekleyen ülkeye veya kişilere saldırırlar. Bunu engellemenin asıl yolu ise teröristleri madde vererek uyuşturmaktır.
Sınır aşıldığında ise uyuşturucu maddeler artık etkisizleşmeye başlar. O aşamada terörist çöp olmuştur. Çöp kutusuna gider.
Terör ile mücadelenin asıl yolu karşı antiterör psikolojik harekâtını başlatmakla olur. Bu ise ekip meselesidir. Maalesef ülkemizde bu şekilde organize çalışacak ekip ve enstitü yoktur.
Suriye ve Irakta istedikleri atı oynatamayan terör örgütleri şimdilerde ESED üzerinden yeni oyunlar planlamaktadırlar. ABD yi kendi ülkesinde vurmak kimsenin işine gelmez. Ama ABD yi incirlik üzerinden vurmak birçok kimseye bayağı iyi gelir.
Hele İncirlik üstü kullanılamaz hale bombalarla getirilirse bu durumda ABD nin işi bitmiştir. ABD incirlikte toplanıncaya kadar da zaten çöker.
Terörist Suudiler vaktiyle İngilizler ile beraber olup Osmanlıya saldırırken kimsenin sesi çıkmamıştı.
Suudiler bu saldırı sonrasında biz arkamızı Siyonistlere dayadık diyerek Arabistan topraklarında rahat oturacaklarını sanmasınlar.
Kendi içlerinden diyorlar ki; biz milyonlarca hacıdan aldığımız paraları zaten Siyonistlerin hizmetine veriyoruz neden bize saldırsınlar ki; el altından ise petrol parası da gidiyor. Şimdilerde Trump neden Suudileri ziyaret etti yoksa hacı olmak için mi? Yoksa harcadıkları savaş parasını yerine koymak için Suudilerden silah satma bahanesiyle para aldılar da ondan mı?
Ya Suudilerin savaşacak ordusu yok ki; hangi silahı satmak o silah Suriye ve Irakta ki terör örgütlerine gitti. Ardında ise bahane ile Katar teröristlere yardım ediyor dediler.
Terör örgütlerini destekleyenlere söyleyeceğim bir şey vardır. ABD ve İngiltere sizi arkadan olabildiğince kullandı. Şimdi onların mal ve ülkelerine çökmenin tek usulü İncirlik üstünü vurmaktır. İncirlik vurulduğunda ABD ve İngiltere tarihten silinmiş olacaktır. Dolaysıyla hem teröristler hem dünya rahat bir nefes alacaktır.
Şimdilerde İngiltere de olanları bu analiz ile detaylandırmak gerekir.
Sırada ABD vardır. Ardından Almanya Belçika Fransa olabilir.
Çok yakın tarihte ABD ve İngiltere tarih sayfalarında yok olma sürecine ait bilgileri girmek durumundadır.
Bu kadar kavga ve savaşın olduğu ortamda diğer insanların huzur ve mutluluk arayışları başka baharlara kalmıştır.
Ülke olarak iç siyasette olabildiğince diri durmak mecburiyetimiz vardır.
Bu nedenle AKP MHP ve CHP nin asgari müştereklerde buluşması vatan bütünlüğü açısından çok önemlidir. Onlarda bütünleşme halkın bütünleşmesine ve düşmanların perişan olmasına yol açar. Siyasilere hangi parti olursa olsun dış politika ile alakalı detaylı bilgi ve görüş anlatılmalıdır.
İç siyaset çekişmeleri dış siyasetimize takoz koymamalıdır.
Şimdilerde Feto ve benzeri örgütler ile içeride uğraşırken dışarıda olan gelişmeleri kayıp etmemek lazımdır. Saygılarımla.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER