egedesonses.com

Tatilciler erken döndü, trafikte yoğunluk olmadı

İZMİR’den 9 günlük Ramazan Bayramı tatilinde ziyaretlerde bulunmak ya da turistik yerlerde tatil yapmak için şehir dışına çıkanlar, dönmeye başladı.

Tatilciler erken döndü, trafikte yoğunluk olmadı
10 Haziran 2019 - 9:20 'de eklendi ve 153 kez görüntülendi.

İZMİR’den 9 günlük Ramazan Bayramı tatilinde ziyaretlerde bulunmak ya da turistik yerlerde tatil yapmak için şehir dışına çıkanlar, dönmeye başladı. Bazı aileler, tatilin son gününü de değerlendirmeyi tercih ederken, bazıları ise trafiğe kalmamak için dönüşlerini 1 gün önceden yaptı. Şehir girişlerinde bugün aşırı yoğunluk olmadığı görüldü.
İzmir’de bayram tatili nedeniyle kent merkezi sessizliğe bürünürken, deniz kıyısındaki ilçeler tatilcilerin akınına uğradı. Tatilin sona ermesiyle pazartesi işbaşı yapacak olanlar, 1 hafta daha okula devam edecek çocuklarıyla birlikte yaşadıkları yerlere dönüş yaptı. Uzun tatili son gününe kadar değerlendirmek isteyenler, trafikteki yoğunluğa aldırmadan yola çıktı. Bazı aileler ise tatillerini bitirip, şehre daha önce dönmeyi tercih etti. Bayram tatilinin son gününde şehir girişlerinde beklenen yoğunluk olmadı. İzmir Otogarı’nda, yolcu otobüsleriyle giriş yapılan noktalarda zaman zaman yoğunluk oldu. Farklı kentlerden İzmir’e dönenler ya da tatilini İzmir’de geçirdikten sonra memleketine gitmek isteyenler, otogar girişinde trafiğe neden oldu. İzmir- ve yolu üzerindeki Işıkkent gişelerinde ise diğer günlere göre araç sayısında artış olduğu görüldü. ekipleri de yol girişinde trafik denetimi yaparak, güvenliği sağladı.

 

– İzmir

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER